pondělí 21. března 2016

Pondělní výkřiky, nechci raději specifikovat (tvl ty moje názvy..)

dneska bez proslovu, jen rovnou s hlasitým výkřikem jako úvod scény hned začínáme

Simon Pegg bude hrát Mocného Oga?!
Nééee.......
 Nemyslete si tedy, že Pavla Simona nemá ráda, má a docela dost. Soumrak mrtvých nebo třeba Paul jsou filmy, co mám moooc ráda. Taky jsme mu fandila v tý době, když jsme byla posedlá Chris Pimem, protože jsme milovala Star Track tím pádem aj Simona, protože tam hrál. Klasička.
No ale.....
Mocného Oga? Really? Víte jaký jsme měla názor na celé zfilmování RPO (odkaz tady, pro ty co nevědí..) a jako zamyslela jsme se nad tím a už tak radikální nejsem. Ale víme jak, Ogič má být moudrý starý ne?Ne, moc si to neumim představit ale uvidim a tolik neplašim. Hlavně, když opět odsunuli premiéru a to na 30. března 2018. To je ještě dlouhá doba. Každopádně, rozmyslela jsme svoje názory a i když jsme stále pro, že by RPO prostě zfilmované být vůbec nemuselo, mám na 69% očekávání, že to bude dobrý. Jen nesmíme tolik lpět na knižní verzi a ono se to podá. Věřim tomu :) (teda na 69%) 

No a když sem se tak do toho dala..

Už 2 měsíce jsem měla mít zveřejněný Haulič. Hmmm no... každopádně nebojte, v knihách sem se neposnula naprosto zcela vůbec. Tam, kde jsme ty dvě (ehm ehm 3) knihy nechala rozečtené, tam jsou i dnes. I dont care nějaké knihy.. pf... už jsme řikala (ve videu, které jsme nezveřejnila...) že mi to nový Top téma holčičích knih- mrtvý příbuzný/kamarád/absolutněkdokoliv, který se objevuje POŘÁD ve všem (alespoň v mých random  3 knihách co jsem si koupila.. proč bože?!) naprosto zcela rozčiluje a nebaví, nějak jsme se neposula. A neposunu. Poprvé zvažuji prodej knih. Alespoň těch Dopisů na konec světa. Tu knížu prostě nezvládnu dočíst jak moc se mi totálně nelíbí. Sorry, ale jsem jinde a byl to veliký misshit.....
Kdežto, posunula jsme se v Hostiteli, protože Hostitel je skvělá kniha. V první polovině jsme brečela asi 8x, ted jsme v druhé a je to doják jak prase a brečim věčně (což je znamení skvělé knihy!-a mojí přecitlivělosti ).Dlouho jsme neříkala, že Ian je skvělý vedlejší boy hrdina a řekla bych, že Peetovi šlape na paty jak blázen. (Víte, Pavla a její posedlost Pettou :)) Takže říkám, Ian je skvělý vedlejší Boy :)
Mimochodem, kdy že má vyjít Hostitel 2? Stephanie nám přece již potvrdila pokračování, že ano?


A taky jsem posedlá nákupy přes net.
Ebay, ted jedu na Wish potom to bude Ali..
pomoc
moje výplata se pomalu rozpadá po 20 korunách za píčovinky

nechcete někdo kotě?
(ale možná to bude postih..)Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji všem za milé i nemilé komentáře :) Když budete přehnaně vulgární, příjdu k vám domů a vysypu kbelík hnoje do postele :*