neděle 8. října 2017

Jak jsme jeli na Air 29.7.17 /vlogič

(zrovna je neděle, já sedím v práci a reálně mám i hovor - paní pomáhám s registrací do samoobsluhy, ale pořád ji to nejde, ted tam řeší kde má chybu. V tuto chvíli je to už 17 minut co to řešíme, fakt ksakru nevim kde je problém...A ano, Polštině to řešíme a já si u toho píšu blogísek..) 

(s paní jsme to nevyřešily, zkusí to za půl hodiny znovu a pak zase zavolá...)

Já tak hrozně flákám ten blog! Velice a zcela mne to jako mrzí, leč nějak nemám myšlenky na blog.. A to ani nemusím plodit nic kreativního, když jsme reálně dávám jen odkazy na videa, které jsem vytvořila že..

Takže s tímto videem sem se srala asi měsíc. A srala je doslova přesný popis, protože jsme chtěla aby bylo super a hlavně hrozně moc lidí na mne tlačilo, at už to vydám a jak by to mohlo vypadat a jakou písničku tam reálně dát. No ale když jsme to dokončila, můj pocit z toho nebyl takový a Magnetákovej blog mi stále příde lepší..

ALE! Air byl výbornej. Jako vážně, příští rok se znovu těším. Nejen teda na tu atmosféru, tu hudbu a to všechno ale i na halušky. Za  2 dny co jsme tam byli jsme sežrala kilo a půl halušek. A to nepřeháním a nekecám. A bylo to to nejlepší co jsme mohla udělat, protože miluju halušky a když chlastáte, tak Vás to udrží úplně ready. Takže každý dvě hodiny jsme si šla pro 30 dkg a nafutrovala se..

Jo ale jen.. ty debilní pásky, na který se nahrávaly peníze byly nejhorší výmysl.. Přijeli jsme na první den v pátek a čekali jsme 3!!!!!!!!! hodiny  v mačkanici u vstupu, než jsme dostali pásek. 3 HODINY! Chápete to?! Nejšílenější tvl.... To nás prostě usvědčilo o tom, že příště jedeme jen na sobotu..

Ale kdybychom tam nejeli v pátek, nezažili bychom Vysoký jalovec. Který byl nejužasnější věc na světě. Vysoký jalovec (přesně tu písničku) totiž KSHMR (jeden DJ) vzal a zremixoval a pustil nám ji. Upřímně, já jsme možná i brečela úžasem a radostí, jak jsme z toho byla v prdeli :D Protože  si přestavte písničky, co znáte všichni a všichni ji umíte zpívat, protože ji hrají v rozhlase. A tak těch tisíce lidí začne zpívat a on Vám tam potom hodí totální dupačku (která je mimochodem součástí Timmyho nové písničky Punjabi). 

Jo a Timmy byl taky super...Pavla totiž miluje Timmyho...

Dost keců, mám trochu kocovinu ze včera a taky jak jsem dlouho nepsala, jsou moje myšlenky dosti nesouvislé a moc plkám.. Níže tedy přikládám video z našeho Airu.


(na přeskočený keců na začátku přejděte na 0:33)
A když si dáte celý článek, níže ještě přiloženo video s Vysokým jalovcem.. My jsme ho slyšeli nejmín 20x... možná 30x... No nic, to byste museli zažít :) (a my to zažili!!) 

(pro přeskočení keců přejděte na 0:25)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji všem za milé i nemilé komentáře :) Když budete přehnaně vulgární, příjdu k vám domů a vysypu kbelík hnoje do postele :*