úterý 25. června 2013

Záplavičky

Znáte to, uděláte si nějaký skvělý plán toho, co uděláte, a ono vám do toho něco vleze. Já jsem konkrétně chtěla natočit takový miloučký Vlog Tag , co Miluju a co Nesnáším, měla jsme to všechno v hlavě vymyšlené, jenže začalo pršet. Říkáte si, že to přece spolu vůbec nesouvisí, no, souvisí.
Možná jste si všimli, ale zase jsou záplavy. Ty první před měsícem se nás vůbec nedotkli. Člověk by si ani nevšiml, že se něco děje, kdyby to pořád nedávali v televizi nebo v rádiu. A protože jsme asi byli zlobivý, tak tentorát to přišlo k nám. Po nějakých 20 letech klidu.
Aby ste si udělali představu : Bydlím v místě, kde před barákem mám rybník, naše zahrada je zas vedle potoku. Abych se dostala domů, jdu po příjezdové cestě vedle toho rybníka. No a teď je tak hodina do toho, než se ten rybník i potok vyleje. Máma pořád stojí u okna a kouká, jak to vypadá.  Ve vedlejší vesnici, co s námi úzce sousedí mají už vodu všude na silnice, cesty jsou zavřený, nikam se tu člověk nedostane. No neuvěřitelná LAHODA!

Lahodný potok. Normálně má tak o metr a půl míň.
Já vim, před měsícem to měli všichni ostatní a taky to přežili. Já to taky přežiju. Jenže kvůli tomu, že je doma máma protože nemohla dojet k doktorovi, bratr, protože už nejezdí vlaky a nemohl jet do školy, tak nemohu točit to video. A pokud ta voda stoupne, tak vlastně nebudu moci dělat nic. Jen se s mámou dělit o jediný holinky co doma máme, někde si vypůjčit kánoi a plout pryč.

Mějte se lahodně a držte se na kopci.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji všem za milé i nemilé komentáře :) Když budete přehnaně vulgární, příjdu k vám domů a vysypu kbelík hnoje do postele :*