pondělí 27. července 2015

Hm, název článku teda fakt nevymyslím :) (prostě UŽB)

Takhle píše mysl, jenž je rozemletá a těžce svá
Dík Vlasto a Lukáši :*

Pokud to nikdo nepřečte, nedivím se.I mne to napodruhé přestalo bavit :) a po půlhodině jsme zapomněla, o čem jsme vlastně psala

Protože já nějak nedokážu udržet tajemství, informace o tom, že mám blogísek a youtubíček se zase nějak dostali do práce. Takže tě Míšo  zdravím, jestli to čteš. No a zdravím nejmenovitě všechny ostatní z O2. I tebe Mich! (teď mi dochází, jak je to dvojaté.)

Týjo, kdybyste mě znali, tak byste věděli, jaký totální porod právě zažívám, když se snažím psát článek. Někdy se mi stane, že nedokážu dělat více věcí naráz a protože teď poslouchám písničky (učím se na letní párty více Atmo) a řeším Temnou stranu na fcb, hrozně zapomínám na tento článek a už to tu mám otevřené přes hodinu! Jdu na to.. 

Takže chodím do práce. Do o2. Pokud nevidím svůj mail a podpis v něm, neřeknu vám, jak se moje pozice jmenuje, ale prostě sedím a celé dny s lidmi řeším zřizování jejich fixních služeb, překládky a díky nejnovějšímu školení aj úmrtní listy (a faktury za pohřeb, ale jen když se zadaří- stále nevím jak se to k nám jako dostává :D) nebo Freečka. Prostě nedůležité, razím jasnou a čistou zásadu, že jakmile odejdu z práce nechci o ni zbytečně mluvit. Ale už tomu budou 3 měsíce. Nevěřím, že jsme to zvládla. Ještě před půl rokem jsem byla plně rozhodnuta, že budu ještě rok studovat, a teď jsem tak zodpovědná!


S tím souvisí, že sem se tak nějak změnila. Výrazně povahově ale aj jsem zhubla (Marušce gratulujeme, že si toho všimla na Insta- vlastně si byla první, kdo mne na to upozornil :D), denně chodím ven a velice těžce jsme změnila společnost. Řeknu k tomu jedno: Děti, Chlív, ryby, Dašice. Mám se dobře :) Ale jako fakt. Alespoň ještě do konce prázdnin by to mohlo vydržet. Pak dojde těžké období -_-.
.


A nečtu. Teda, hrozně jsme se chvástala, že až budou výplaty, budou aj knihy. No, zatim jsme si koupila jen 4- Spáleniště Zkouška, Eleanor a Park, Fangirl a Elitu. A nedávno jsme smutně stála v knihkupectví a zaboha se nemohla rozhodnout, co si jako koupím. Tak jsme si nekoupila nic. Nejsem už takový knihomol, když si člověk uvědomí, že vlastně nemá na to tolik času už, a hlavně nejsou zas tolik ty finance.


Taky máme doma novou chodbu. Zanevřela jsme na Polsko, protože to se už nevrátí a chci se posunout dál. Taky jsme se stala prakticky slepou bez brýlí, schválně co mi řeknou, až dojdu po 8 letech na oční.Viděla jsem Antmana, ale zas taková supertřída to nebyla. Za poslední 2 měsíce, jsme se jen minimálněkrát vyspala déle než 6 hodin. Taky vlastně celé dny nejím a nažeru se jen s travkožravkou večer. A chytila jsem tááákovouhle rybu na našem rybníku.

Mívám hrozné schízi, špatně se mi dýchá, EXTRÉMNĚ zapomínám, ale jsme milá na lidi, mám příjemný hlas a ráda se teď usmívám i na cizí :). Ale mluvit s kýmkoliv po ránu minimálně do 2 hodin od probuzení je největší úmornost v mém životě. Jen busákovi říct "Dobrý den. Pardubice", mě velice nebaví.


Teď se jdu asi vykoupat a spát. Zítra vstávám v 7:30, relativně až v 8:15 když budu líná a musím do práce, abych vyřešila jednu kktinu, co si za sebou táhnu už 14 dní a teď došel čas na to, abych si to odnesla. Jéé já se těšim..

Já někomu říkala, že už nemám hlavu na psaní
ani ruce 
nebo nohy
můžu psát třeba čelem
bhvcffcvgbnhjmh cx vnbcvx bnbcvx
-po tom, co jsme válela hlavu po klávesnici jsme zjistila, že ani čelem psát nemohu. 
Tak jdu spát

Díky všem co mě stále, i když třeba náhodou, čtete. Měli byste ale dělat něco smysluplnějšího :) 

(žít a bouřit se. lítat a smažit se)
Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji všem za milé i nemilé komentáře :) Když budete přehnaně vulgární, příjdu k vám domů a vysypu kbelík hnoje do postele :*