pondělí 20. června 2016

Kreténi, nebe a závislosti

Takže!! 
(To abys Mich měla co číst...)

Chtěla jsem si v nejnovějším článku postěžovat na práci. Nakonec to ale zhodnotím jen takto:
Lidi jsou prostě kreténi. Jak zákazníci, ve velké míře i prodejci, CC, retence a technici. Ježíš a nemluvě o prodejnách! I ti co dělají na reklamacích jsou kreténi. Všeobecně lidská populace mne někdy až zaráží, jací kreténi se dokáží narodit. I já jsem kretén, dnes jsem stoprocentně u nějaký služby zapomněla zrušit poplatky k poslední faktuře, ale zaboha si nemohu vzpomenout, u jakého zákazníka to bylo, protože jsme si vzpomněla po 3 hodinách uzavření požadavku. Takže se řadím do zástupu kreténů, protože jen co přijde zákazníkovy nová faktura, zas tam ten Internet bude mít naúčtovaný, i když jsem ho měla zrušit, aby se tam neukázal. A nějaký chudák na reklamacích, kterému se zákazník dovolá, to zase schytá.Nojo..
Ale jinak jsou kreténi ti, kdo si nečtou faktury. Prosím, čtěte si faktury..

TVL! Teď jsme si vzpomněla, že jsme měla zavolat tomu pánovi. Pan Koláček se jmenuje (fakt, nedělám si srandu). Ježiš.. Hlavně že to mám napsané v poznámkách žejo.Zelenou barvu vlevo dole na druhém monitoru. Zítra ráno mu musím zavolat, doufám, že nemá zúčtovací období k 16..Pavlo ty si kretén fakt...

Jo a jen tak mimochodem další informace:
Jsem zadaná. Šťastně. Maximálně. A spokojená. Velice. Fakt. Pár infantilních smailíčků bych sem i napsala, aby se to potvrdilo :3
Kubíček byl bojovník, co se dostal z friendzone a teď Pavlu dostává do kolen (obrazně, ne doslova) z toho, jak je šťastná. Zas po dlouhé době. 
Nevim, jak moc chci zabíhat do detailů. Ale ve zkratce:
Máme se dobře, máme se rádi. Moc. 
Fakt :) Až mi to příde špatný, jak zlá jsme byla a všechno tohle oddalovala. Nojo..

Jo a taky!
Budu bojovat se svými závislostmi.
Retka a tráva.
Ty retka budou těžký. Uvědomila jsem si, že je ze mne kuřák. Regulérní.Stoprocentní. Týdně si koupím asi 5 krabiček a upřímně, je to docela dost. Jako jo. Dost. Když jdu do trafiky, kupuji vždy dvoje. Dvoje práskací loftkový LM. Když je pátek tak pro jistotu kupuji 3, protože co kdyby byla velká sobota a v neděli by nic nebylo že..
 Už jen z ohledu na mé astma a jak se cítím ráno, když večer trávím v hospodě/chlívě a sípu a kašlu a nemůžu mluvit, bych s tím měla něco dělat. Neříkám, že úplně přestanu, to zas jako nepřehánějme, jen těch dnů, kdy stáhnu celou krabičku by mohlo být méně. Jen to ranní si vždycky dám. A taky ty u piva. A ty u chillu. A taky ty na kouřových pauzách v práci. A cestou z práce.. Dobře no, bude to trochu těžký omezit. Můj chlapec do toho bude muset jít se mnou, to se mu bude moc líbit. 
A tráva... Hlavní bod bude nechodit do chlíva. V tom mne opět pomůže můj chlapec, protože když dny trávím s ním, žádná zeleň není potřeba.  A to jsem prosím byla zvyklá dávat si celý rok denně!Toho Kubíčka mi seslalo samo nebe. Jen chudinka bude muset přežít moje abstinenční příznaky, kdy budu na pěst. 

Začnu pořádně chlastat, protože nějak to vykompenzovat musím.

Nezačínejte se závislostmi.
Je to nahovno potom přestat
hlavně pro slaboduchý jako je Pavla
Hauk

(svěžánkujte)
  


2 komentáře:

 1. Podle prvního videa co jsem u tebe dneska shlédla, bych do tebe vůbec neřekla, že jsi kuřák, natož tak že kouříš trávu :D a popravdě mě to fakt hodně zarazilo XDD ale tak každý je nějaký žejo, každý má jiný "hobby".
  Tak snad se ti podaří ty krabičky omezit a snad do toho půjde kubíček s tebou a při absťáku tě nezapleští :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem slečna více tváří, ale nejsi sama koho to někdy zaráží :D
   A děkuji za podporu! :)

   Vymazat

Děkuji všem za milé i nemilé komentáře :) Když budete přehnaně vulgární, příjdu k vám domů a vysypu kbelík hnoje do postele :*