neděle 5. února 2017

Toliko

Hlavní je mít rád sám sebe a svuj život. Těšit se z maličkých blbovic a ne z hmotných věcí, ale z toho pocitu, že ty hmotné věci vůbec máte. Hmotné myšleno i lid pozemský.

Jedna z maličkostí, na kterou nenápadně upozorním:Válím se na své nové posteli, vedle mne ntb, tablet, telefon, bramburky, banán, kinder maxiking, kapesníky a šugina. A to zítra ráno (v 8 no, to není zas tolik ráno) vstávám do práce, protože jest neděle a já jdu od 10 do 22. Klasička lasička

Teda, nechtěla jsem upozorňovat na hmotné věci, ale velebit ty nehmotné, ale stejně tady mektám o banánech.

K těm nehmotným:
Fakt se těším na ten Magnetic. Na to, jak jsou kolem Vás všichni, co milují to co milujete vy (jak tu hudbu). Když všichni čekají na drop. A jak jste pak všichni totálně mimo, když ten drop přijde. Jakožto na hudebno-užívací náladě. Tanečno-kalící. Super-užívající. Kdy se snažíte napodobovat něco mezi Shafflem a Tecnem. Ano, vypadá to stejně divně, jak to zní. 
Jako ano, každý ujíždí a poslouchá něco jiného, co pro mnohé je někdy až nepochopitelné. Já si osobně myslím, že každého oblíbený styl hudby o nás hrozně moc vypovídá. Jako o naší duši.


To teda není moje čistodušová písnička. To ani omylem, ale upřímně, je mrtě dobrá.  V rámci určitých mezí a preferencí. Ale nahovno je, že to nevyspívám. 

minutu a půl na to:

Za postelí, v rohu pokoji, kde ta postel je jako naražená, je vývod od komína. Prostě jako dvířka. A právě mě jen tak napadlo, že jako bubáci by mohli vylézt z těch dvířek, tak jsem rychle chtěla zas rozsvítit lampičku a ztrhnout si sluchátka z uší a postel se mi při tomto krkolomném úkonu nějak moc zakymácela. Jakožto znamení z vesmíru, že tu ti bubáci mohou být. (nesnášim svoje divné strachy z bubáků :/)

Ano, veřím na znamení z vesmíru. Takovéto když zakopnete nebo když na vás spadne list. Prostě upozornění. Z vesmíru.

A musím si koupit buřinku.
Ale nechci za ní dát moc! A jednou sem si ji už koupila, ale ebay moji zásilku nějako nezvládl doručit.

A to je vše.
Potože teď jdu spát

 a svěžánkujte :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji všem za milé i nemilé komentáře :) Když budete přehnaně vulgární, příjdu k vám domů a vysypu kbelík hnoje do postele :*