neděle 8. června 2014

Festiwal Kolorów- PL°4 (video)

Tak jsme zase jednou natočila tématický vlog a tentokrát z Festiwalu Kolorów, který se konal u nás v Ligocie před kolejema. Bylo to bombastické, nějak jsem nedokázala zachytit tu atmosféru a ten super den do videa , ale aspoň jsme se snažila :)

Bylo to boží, nevím ale proč je Cinzia víc zašpiněná než já a to jsme byly obok sebe skoro ale to neva. Já to měla hlavně ve vlasech a i když je ta barva smývatelná, růžovou ze zad a z prsou jsme skoro nesundala a ještě dneska ji tam trochu mám. Ale jen trochu! :D Je to další den, na který budu s radostí vzpomínat. Vážně, Erasmus je super, říkám to pořád a pořád to říkat budu :*

A ano, na konci jsme opilé, však já měla 8 piv a holky asi 6 :D A to nezapomínejte, že Polské piwo má minimálně 5,5 časami i 6,5% ;) (české má cca 4.5)

Pózující slečny : Cinzia z Itálie a Jelena z Chorvacka. Trochu se tam mihne i Hanbyul z Korei :)

Pokud Vás video neba, dejte si 3:10 je to super s tou písničkou :)

¨
Komentujte, bude to fajn;)

Ps: Na tom debilním videu dělám celý den. Sestříhané byl za půl hodiny ale první render byl tak mega obří, že mi 5x shodil ntb a na youtube se prostě nedal dát, protože měl 39,5 GB. Druhý render hodinový byl zase beze zvuku a u tohoto jsme měla strach, že vůbec nepoběží. Tak si toho važte!
Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji všem za milé i nemilé komentáře :) Když budete přehnaně vulgární, příjdu k vám domů a vysypu kbelík hnoje do postele :*