neděle 13. července 2014

Fanfáry pro návrat

Nechť zazní fanfáry a jsou vystřeleny konfety do vzduchu, Pavla se vrátila dom (už před 14 dny) a zase se bude pokoušet o psaní blogu! 

Ne, nejsem šťastná ani veselá z toho, že jsme doma. Ne, ne a ne. Kdybych mohla, válím si svůj lemří zadek ještě v Polsku v Katowicích na koleji a slastně utrácím peníze Erasmusu (na půl roku 36k), ALE to už nejde. Neježe nemám už žádné peníze, dokonce sem se dostala kvůli svému utrácení do mínusu (poslední měsíc byl hrozně krutý) a hlavně prostě semestr skončil a to znamená, že musím odtáhnout dom. Takže 28. 6. jsme se všichni zabalili a odjeli do mateřské krajiny do smutných a nudných domovů, kde neježe nemáme svoji vzájemnou společnost ale prostě ksakru víte jak!!!!

( Kdyby vás zajímalo tak ano, umím mluvit plynule Polsky, dostali jsme certifikát na A2 a kdykoliv jsme opilá, dokážu mluvit i o filozofických tématech. Nejvíc mi bude chybět to nic nedělání, kluci na pokoji, cesta do Sympli, Energy a Bavitto a Panorama, Gruzie, Kazachstán a Itálie s Chorvackem, mluvení Polsky, půl hodinová cesta do školy, polské pivo a pierogy, přestávky na jídlo a pivo s Łukášem, naše naraze, Festiwal Kolorów, spaní v Danovi posteli  a prostě totálně všechno. Ani nevíte jak jsme smutná :( )

Ale abych jen nebrečela (to si nechám zase na večery, kdy budu opilá, teatrální a začnu se koukat na videa albo fotky), řeknu Vám, jak to zrovna teď mám a jak to vidím s blogíčkem :) 

Např. Cutózní sloneček :3
Chodím momentálně na brigádu do konce měsíce a za vydělané peníze si kupuji nový mobil. Už ho mám aj objednaný a jen čekám, až mi dojde. Doufám, že bude mít kvalitku videí alespoň tak dobrou, jako má můj "starý" mobil, protože to bylo z jedněch hlavní kritérií, podle kterých jsme si mobil vybírala. Taky jsme na ebay přišla už na půl tucet náhradních krytů, které si rozhodně musím koupit, jen co si zařídím PayPal :) 

Ohledně videí mám v plánu natočit něco jako "Moje knihovnička", protože mám trošinek předěláno poličky, což znamená, že se mi zase knihy na chvilku vejdou, ale až si koupim ty 3 co mám v plánu, tak to bude zase v dupie, ale stejně to chci natočit :) Taky moooožná dojde na video-recenzi Lola a kluk od vedle ale to se musím ještě nějak rozhodnout. Ono když mám příští týden celou dobu odpolední, tak moc není čas na točení ;)

Co se týče aktivity u ostatních blogů > Ale jooooo, už zase budu psát komentáře a tak dále. Ale víte jak, ono když půl roku nic na blogovém světě neděláte, tak se prostě člověku do toho nechce ;)

A to je asi všechno
Víte jak se máte mít
a pokud to nevíte
tak si to nezasloužíte :)

Ćeść dziecka!
(Trzymajcie się ładnie i świeże)

5 komentářů:

 1. Jeeeej! Virtuální konfety létají! Vítej zpět v Česku a hlavně na blogu :) Těším se až zase něco začneš psát a točit :)

  OdpovědětVymazat
 2. zdravím, po dlouhé době! tvoje články mi docela chyběly, ale jenom docela, aby sis zase moc o sobě nemyslela. :P :D
  toč, toč, toč!

  OdpovědětVymazat
 3. Zdravím :D Na tebe jsem čekala :D Než jsi napsala tenhle nový článek, tak jsem si prošla hromadu těch starých :D

  OdpovědětVymazat
 4. Už se moc těším na tvé články a hlavně na videa! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Tak to tě u nás zase vítám!:)
  O Erasmu přemýšlím už nějaký ten pátek, musí to být hrozně fajn! :) Proč sis vybrala zrovna Polsko? Já bych jela asi do Anglie, ty jo... Jinak těším se na články a videa.:)

  OdpovědětVymazat

Děkuji všem za milé i nemilé komentáře :) Když budete přehnaně vulgární, příjdu k vám domů a vysypu kbelík hnoje do postele :*