pátek 13. září 2013

O tom, jak jsem líná veš

Zjistila jsem, že jsme neuvěřitelně líná. Tak líná, že by měli vymyslet nové slovo, aby mě alespoň z části dokázalo vystihnout. Jo a ještě nezodpovědná. To si do seznamky rozhodně nezapíšu..

Mám v hlavě plány. Plány kvůli škole, postavě, životu a i třeba tomu, co budu dělat zítra. Ale, jak jsme už na začátku uvedla, nejsem schopna nic udělat. Abych vám dala názorný příklad : 3 měsíce jsme měla čas na to, naučit se na 3 zkoušky do školy - Angličtinu, Dějiny středověku a Pomocné vědy historické. No a udělala jsem jenom jednu (angličtinu) a to díky milosrdenství naší učitelky, které se líbilo moje pončo a nějak zavřela obě oči nad tím, že mi chybí k vykonání zkoušky 10 bodů. Hrdá na sebe nejsem.
Středověk jsme si prostě nezasloužila, protože na 2 termín jsme nejdřív zaspala, když jsme ho dostala znovu tak jsme se vůbec neučila a bavila se o blbostech s kamarádem do 3 do rána a na třetí pokus, který jsme fakt už chtěla udělat jsme se sice naučila, ale ne to, co bylo v otázkách. Taky na sebe hrdá nejsem.
No a o Pomocných vědách historických není ani co mluvit, protože na zkoušku jsme nakonec nešla. Jo, taková jsem já...

Taky si pořád představuji, jak budu mít úspěšný blog, jak budu běhat, abych nevážila to co vážím, jak budu natáčet videa a podobný věci. No.. a to nemluvím o tom, jak sem si plánovala vydělat 10 tácků přes prázdniny, abych mohla odjet do Polska na Erasmus a nemít nouzy o jídlo. Všechno co sem vydělala (2 350,-) jsme utratila za oblečení, knihy, jídlo a hromadu piv, které jsem za prázdniny vypila. Co k tomu jen říct?!

Stydím se za sebe a potřebuji nějakou obří dávku motivace, abych taková nebyla. Protože jinak netuším, jak dodělám školu..

Pokud bude nějaké příště (tím chci říct, pokud se "donutím" něco napsat) tak vám povím o tom, jak se mám a co si myslím. Ale myslím, že to se nestane. PROTOŽE JSME LÍNÝ VEPŘ!

Live long and prosper..
xoxoŽádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji všem za milé i nemilé komentáře :) Když budete přehnaně vulgární, příjdu k vám domů a vysypu kbelík hnoje do postele :*